25.9.2017 / Gösterim Sayısı : 204

İl Müdürümüzün Çiftçi Ziyaretleri Devam Ediyor

#İl Müdürümüzün Çiftçi Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Müdürümüz Cemalettin ÇATAKLI ​göreve başladığı günden itibaren önem verdiği çiftçi ziyaretlerine Bakacakkadı Beldesi Kadıoğlu mahallesinde çiftçilik yapan Baki OKUMALI adlı çiftçimizin üretim yaptığı yerleri ziyaret ederek devam etti. Çiftçimizin üretim yaptığı sera, ahır ve tarlalarına teknik ekibimizle birlikte giden il Müdürümüz,  yapılan üretimleri doğal ortamında yerinde inceledi.

Çiftçimiz büyükbaş hayvancılık, süt ve besi ahırı, seraları, kabak ve karpuz tarlalarının yanı sıra hasadını yaptığı 25 ton kabak, 5 ton karpuz ile çeşitli seracılık ürünlerinin pazarlamasını kendisinin yaptığı ailece çalışan, üreten doğal üretim yapan başarılı bir çiftçimizdir.

İl Müdürümüz Cemalettin ÇATAKLI çalışan üreten ve özveri ile üretim yapan çiftçilerimizin herzaman yanında olduğunu belirterek, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olarak çiftçimizin desteklenmesi yönünde gerek ekonomik yatırımlar, gerek desteklemeler konusunda çiftçimize destekte bulunarak üretiminin daha da arttırılması yönünde her zaman gerekli desteğimizin süreceği belirtilmiştir..

''