14.3.2017 / Gösterim Sayısı : 351

8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Açıldı

#8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Açıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı ile Denizbank işbirliğinde bu yıl 8'ncisi düzenlenen "Tarım ve İnsan" konulu Fotoğraf Yarışması'nda sergilenmeye değer görülen fotoğrafların sergi açılışı 13 Mart pazartesi günü Esas 67 Burda AVM giriş katında yapıldı.

Sergi açılışına Kozlu Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Ahmet KARAKAYA, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürümüz Necmi ÇELİK, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Zonguldak Milli Eğitim Müdürü Turgut ÖZBEK, KYK Zonguldak Bölge Müdürü Hayri Bulazar ve çok sayıda davetli katıldı.

Sergi açılışında İl Müdürümüz Necmi ÇELİK,  tarımın insanla buluştuğu "Tarım ve İnsan" konulu Fotoğraf yarışması hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı. Ardından Kozlu Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Ahmet KARAKAYA Tarımın ülke geneli ve Zonguldak'ta önemli bir yer tuttuğunu  ifade ederek fotoğraf sergisinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Daha sonra Kozlu kaymakamı ve Vali Yardımcısı Ahmet Karakaya, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürümüz Necmi Çelik ve beraberindekiler resim sergisini gezdiler.

Tarım ve İnsan konulu  fotoğraflar Esas 67 Burda AVM giriş katında 5 gün boyunca sergilenecektir, tüm halkımız davetlidir. 

''